A60 pil kapasitesi ortaya çıktı!
14 Mart 2019
Bilim İnsanları Kuantum Bilgisayarıyla Zamanı Geriye Aldı
14 Mart 2019

Mercedes A-Class ve BMW 1 Serisi gibi lüks C sınıfı otomobillere rekabet edebilmek için bir dizi yenilik geçiren Volkswagen Golf söylenenden daha geç bir tarihte yollara inecek.

Otomobil tamamen dijital bir kokpitle yeni nesil özellikleri içinde barındırdığını işaret ediyor. Ancak bu dijitalleşme aynı zamanda otomobilin satış tarihinin ertelenmesinde de etkili oldu. 2020 Volkswagen Golf satışı otomobilin teknolojisinde yaşanan teknik aksaklıklar nedeniyle biraz daha gecikecek.

2020 Volkswagen Golf satışı neden ertelendi?

VW Yönetim Kurulu’na yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre yeni Volkswagen Golf 8 modelinde bazı düzeltmeler yapılması gerekiyor.

Volkswagen cephesi ise bu bilgiyi yalanlayan bir açıklama yaptı. Gecikmeyi doğrulayan şirket söz konusu gecikmenin Noel yüzünden olduğunu söyledi. Bu tarihlerde herkesin hediye alıp vermekle ilgilendiğini söyleyen Volkswagen, 2020 Golf’ü Noel’in ardından satışa çıkaracak.

Ertelemeden önce sahip olduğumuz bilgiye göre, Volkswagen yeni nesil Golf’ünü eylül ayında düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkaracaktı.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir