Kaşıntı Neden Olur? Kaşıntıya İyi Gelen Kremler Nelerdir?
18 Şubat 2019
E-devlet Abonelik Dönemini Başlattı
18 Şubat 2019

Netflix Recep İvedik 6 için milyonlar teklif etti!

Ortaya atılan iddialara göre yayın şirketi, Şahan Gökbakar‘ın yeni filmi Recep İvedik 6 için dudak uçuklatan bir teklifte bulundu.

Paylaşılan bilgiler doğrultusunda yeni Recep İvedik filmi için dijital yayın platformu tamı tamına 3.5 milyon euro teklif ettiği ileriye sürüldü.

Şimdilik söz konusu bu durum ile ilgili sessizliğini koruyan Şahan Gökbakar’ın henüz resmi bir açıklamada bulunmadığını da özellikle belirtelim.

Bir diğer önemli gelişmeyse geçtiğimiz günlerde yayın platformu üzerinden yayınlanan Organize İşler 2 filmi ile ilgili yaşandı. Organize İşler Sazan Sarmalı filminin dijital yayın platformu üzerinden yayınlanmasının yankıları sürerken, Yılmaz Erdoğan’da bu konuyla ilgili bir takım açıklamalar da bulundu.

Erdoğan, yapmış olduğu açıklamada ” Benim de haberim yoktu, ben de görünce şaşırdım” dedi. Açıklamasının devamında ise ünlü komedyen, “Benim filmlerim sinemalarda gösterime girecek” ifadelerine yer verdi.

Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği üyeleri dijital yayın platformu üzerinde yayınlanan film için BKM ve dağıtımcısı CJ Entertainment’a karşı dava açmıştı. Bu durum hakkında da kamuoyuna bir takım açıklamalarda bulanan BKM, gelen eleştirilere kulak asmadıklarını belirtmişti.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir