Frank Sinatra’nın eşyaları servet değerinde

Frank Sinatra’nın eşyaları servet değerinde

Frank Sinatra ve eşi Barbara Sinatra’ya ait mücevherler, ev eşyaları ve kıymetli koleksiyonlar açık artırmaya çıkarıldı. Sinatra çiftinin hususi eşyalarının toplam bedeli 9,2 milyon dolar (48 milyon 760 bin TL).

Amerikalı efsanevi şarkıcı Frank Sinatra ve eşi Barbara Sinatra’ya ait hususi eşyaları New York’taki müzayede evi Sotheby’s’de açık artırmaya çıkarıldı.  9,2 milyon dolara (48 milyon 760 bin TL) satılan eşyalar arasında Frank Sinatra’nın eşine bir kadeh şampanya içerisinde tuttuğu 2 karatlık elmas nişan yüzüğü, kitaplar ve tablolar bulunuyor. Müzayedede ayrıca Frank Sinatra’nın ressam Norman Rockwell tarafından yapılan portresi, kazandığı ödüller ve şarkı notaları da var. Elde edilen gelirin büyük bir bölümü California eyaletindeki “Barbara Sinatra Çocuklarla Dayanışma Merkezi”ne bağışlanacak.

Frank Sinatra’nın eşyaları servet değerinde içeriği, 20 Haziran 2019 tarihinde, Barbara Sinatra, Frank Sinatra, mücevherler, ressam Norman Rockwell, Sinatra çifti etiketleri ile Kayseri.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha