Mustafa Çay

Mustafa Çay
  • Doğum Tarihi 03 Eylül 1981
  • Doğum Yeri Kayseri
  • Meslek Hipnoterapist, Ekonomist, Eğitimci, Yazar

Ekonomist, eğitmen, hipnoterapist ve yazar. 3 Eylül 1981, Kayseri doğumlu. FMS İlkokulu, İstiklal Lisesi orta kısmı, Yozgat Teknik Lisesi ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi ve aynı üniversitede halkla ilişkiler eğitimi gördü. 2000-02 yılları arasında kişisel gelişme uzmanı, ekonomist, halkla ilişkiler uzmanı, hipnoterepist ve borsa teknik analisti olarak çalıştı. 2008 yılında Değişim TV İnternet Televizyonu ile Değişim Radyo İnternet Radyosu’nun kuruculuğunu ve sunuculuğunu yaptı. Çalışmalarını Ankara’da sürdürdü. Gülçin Çay ile evlidir.

Mustafa Çay, “Neuro-Linguistic Programlama” konusunda uzman eğitimci lisansına sahip bir eğitmen ve bu alanda Türkiye’nin ilk uzman eğitimcilerindendir. Konusuyla ilgili olarak beş yüzden fazla seminer yönetmiş,  pratisyen ve uzmanlık eğitiminde eğitmenlik yapmıştır. Çalışmaları yazılı ve görsel basında oldukça geniş yer almış, medyada pek çok programa katılmıştır. Hem kendi uzmanlık alanında, hem de alanı dışında kitapları olan bir yazardır. ABD merkezli NLP Eğitmenleri Birliğinin ve The Society of NLP’nin üyesidir. Çalışmalarını Değişim Radyo ve Tv yanı sıra www.mustafacay.com, www.anneoluncaanladim.com, www.turklider.org sitelerinde yayımladı. Değişim Radyo ve tV’de konuşmaları yayımladı

ESERLERİ:

KİŞİSEL GELİŞİM: Bir Yudum Hayat (2004), Zehirli Düşünceler (2005), Değişim Budur (2005), İmkânsız Yoktur (2005), Çocuk Hırsızları (2005).

ÖYKÜ: Çocuk Hırsızları (2005), Kanatsız Uçan Kuşlar (2005).

PSİKOLOJİ: Aldatmaya Gittim Dönecem (2006), Acaba Kiminle Evlensem (2007).

POLİTİKA: Devlerin Dansı (2006).

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha