Kayseri Arkeoloji Müzesi
18 Şubat 2019
Kayserisporlu Artem Kravets’in Çimlerle Savaşı
18 Şubat 2019

1 Şubat – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Columbia mağazalarından ve columbia.com.tr’den World Card ile tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 1.500 TL ve üzeri işlemlerden 150 TL Worldpuan hediye…

Kampanya Detayı:

Yapı Kredi World ile 01 Şubat – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Columbia mağazalarından ve columbia.com.tr’den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 1.500 TL ve üzeri işlemlerden 150 TL Worldpuan hediye verilecektir.
Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden puan kazanacaktır.Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi World Mobil uygulaması indirilmelidir.Yapı Kredi World mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan worldpuan’lar 8 Mart 2019 tarihine kadar yüklenecektir.

Puanların son kullanım tarihi 19 Mart 2019’dir.Kullanılmayan puanlar 20 Mart 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyada kazanılan puanlar World üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kampanyada kazanılan puanlar Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir